BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48
BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48
BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48
BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48

Yıkım Kırım İşleri Ekibi®
Moloz Hattı Moloz Atım Moloz Alımı
(0533) 335 34 48
Whatsapp Hattı

Moloz Hattı

Taş kırıntıları, inşaattan kalan toprak ve kireç benzeri malzemeler molozdur. Bir alandan bu maddelerin çıkarılması için moloz hattı başvurusu yapılabilir.

Moloz Neden Oluşur?

Yeni yapılan bir bina ya da tamir edilen, değişiklik olan yerlerde moloz çıkışı farklı nedenlerle görülebilir. Bazı yerlerde yıkım işlemine bağlı olarak moloz oluşabilir. Yani tek başına yapıda bir işlevi kalmayan ve döküntü denebilecek maddeler molozu oluşturur. Bu maddelerin içeriğinde ne olduğu geniş kapsamda ele alınabilir. Örneğin çimento parçaları, demir kalıntıları, beton, tuğla gibi sıralama yapılabilir. Molozların bulunduğu alanda bir işlem yapılacaksa ve fazlalık durumundaysa temizlenmesi gerekecektir. Firmamız, moloz alımıyla alakalı taleplerinizi ileteceğiniz kurumsal bir alt yapıdır.

Moloz Alımı İşlemi Nedir?

Bir alanda moloz varsa ve bundan kurtulmak istiyorsanız moloz alım hattı kullanarak çözüm bulabilirsiniz. İşlemlerin doğru bir sıralama ile yapılması son derece önemli olduğu için teknik alt yapımızı güçlü tutuyoruz. Hangi boyutta molozunuz olursa olsun başvuru yapabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca yıkma işlemi için de isteklerinizi iletebilirsiniz.  Hızlı bir şekilde sonuç verdiğimiz için, devamlılık konusunda size memnuniyet sağlamaktayız. Çünkü bir şey inşa ederken en önemli aşamanın temeli sağlam kurmak olduğunun bilincindeyiz.

İBB Moloz Hattı

İstanbul’da nüfusun da etkisine bağlı olarak birçok inşaat alanında moloz oluşabilmektedir. Beklentileri karşılamak adına İBB moloz hattı kurulmuş ve verilen hizmetler kesintisiz şekilde sürdürülmektedir. Talep edilen moloz alımı işlemleri, çuvallı ve çuvalsız olarak farklı biçimlerde olabilir. Döküm hizmeti veren ekip çevreye ve topluma katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu işlemlerin fiyat açısından da uygun olması, talepleri artıran bir etkendir.

İstanbul moloz hattı belediye kapsamında alındığı zaman, kırım, tadilat uygulamalarını da dikkate almak gerekir. Yıkıntılarla ilgili yasal döküm alanları kurumsal zeminden ilerler ve bu şekilde işlemler sorunsuz şekilde tamamlanır. Atımları yapma hakkı bulunan gerçek ve tüzel kişiler, mahalli olarak belediye ile iş birliğine girerek sonuç verebilmektedir. Yani belediye ile işbirliği içerisindeki bölgesel alanlardan da başvuru yaparak moloz alım taleplerinizi iletebilirsiniz. Hizmet kalitesi ve kurumsal açıdan ideal şekilde benzer fiyat politikası uygulanmaktadır.

Leave a Reply