BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48
BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48
BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48
BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48

Yıkım Kırım İşleri Ekibi®
Moloz Hattı Moloz Atım Moloz Alımı
(0533) 335 34 48
Whatsapp Hattı

Moloz Atımı

Bir alandaki çuvallanabilir ya da büyük parçalar halinde yer alan döküntüleri moloz atımı yaptırarak temizleyebilirsiniz.

Molozlar ve Yasal Döküm Alanları

Molozların açık alanda görünür halde durması yasal olarak yasaklanan bir durumdur. Bunun nedeni, demir gibi tehlikeli olabilecek malzemeleri barındırması ve çevreyi koruma amaçlıdır. Belediyeyle iş birliği içerisindeki alanlara yasal şekilde döküm süreci gerçekleşir. Yani molozların alınması tek başına yeterli değildir. Ayrıca bunun doğru alanlara boşaltılması da ayrıca önemlidir. Kuralına uygun moloz atımı konusunda firmamı üstün performans göstererek memnuniyet sağlamaktadır.

Kırma İşlemi ile Moloz Yapımı ve Atımı

Bir alanda çeşitli nedenlere bağlı olarak moloz oluşabilir. Örneğin tadilat yapılacak bir iş yerinde bir bölümü kırdırmak istiyorsanız moloz atma işlemi de gerçekleştirilmesi için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Öncelikle hangi alan kırılacaksa oraya gereken araçlarla yıkma işlemi yapılır ve ikinci olarak da moloz toparlanarak atılır. Örnekler bu şekilde çoğaltılabilmektedir. Binanın tamamı yıkılabilir, bir alandaki gereksiz duvar kaldırılabilir vs. Tüm bu işlemlerde profesyonel bir bakış açısıyla sorunları çözmekteyiz.

İdari Para Cezası Var mı?

Bir alanda moloz bırakma İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından binlerce para cezasına çarptırılabilmektedir. 5236 sayılı kanuna göre bu para cezası uygulanmaktadır. Bu cezai işlemler, ortak yaşam alanlarına saygı duyulması çerçevesinde yapılmakta, insan ve çevreye verilen zararı önlemeyi amaçlamaktadır. Özellikle kaldırımda yaya geçişini kapatanlar, molozu çöp içerisine atan kişi ve kurumlara bu cezai işlem uygulanabilir.

Moloz Atımı Fiyatları

Moloz atma işlemlerinin belirli bir hizmet bedeli bulunmaktadır. Alo moloz atımı fiyatları doğrultusunda bu hizmeti veren firmamız ekonomik artılarla size memnuniyet sağlar. Konuyla ilgili detayları öğrenmek için firmamızı doğrudan aramanız önerilir.

İş Yerleri Moloz Atma

Bir iş yerinde moloz atma işlemleri yaptırmak için firmamıza talepte bulunabilirsiniz.  İş yeriniz için randevu isteğinizi en iyi şekilde karşılamaktayız. Planlama doğrultusunda sonuç verdiğimiz için, aşama aşama sonuç elde ediyoruz. Süreçte güvenlik açısından sorun çıkmaması için gereken tüm alt yapıyı hazırlamaktayız. Bunun dışında sonucun en hızlı şekilde tamamlanması için gereken ayrıntıları da gözden geçiriyoruz.

Leave a Reply