BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48
BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48
BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48
BİZE ULAŞIN (0533) 335 34 48

Yıkım Kırım İşleri Ekibi®
Moloz Hattı Moloz Atım Moloz Alımı
(0533) 335 34 48
Whatsapp Hattı

Moloz Alımı

Yıkımla oluşan döküntülerin sorun çıkarmaması, işleyişi aksatmaması için moloz alımı işlemi yapılmaktadır. Görüntü açısından da molozlar pürüz demektir.

İstanbul Moloz Alımında Görevli Kurum

Moloz alımı yapmakla yükümlü Alo moloz ve anlaşmalı yerler beklentilere karşılık vermektedir. Hali hazırdaki molozları çuvallı ya da çuvalsız şekilde aldırmak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Firmamız, kırım ve alım işlemlerinde kurumsal bir zeminden varlığını sürdürmektedir. Sizlerin hızlı sonuç alabilmesi için ulaşım ve işlem uygulama ayrıntılarına ekstra önem vermekteyiz. Bertaraf edilen moloz yığınlarının yok edilmesinde en uygun prosedürü yerine getiriyoruz. Ayrıca fiyatlandırma işlemlerinde de belirli bir standart üzerinden hareket etmekteyiz.

Moloz Alımı İşlemini Kim Yaptırabilir?

Bir şehrin sınırları içerisinde bulunan her birey ve kurum moloz alım başvurusu yapabilir. Yani bir açıdan bir alanda moloz bulunması ve bunun ortadan kaldırılması durumu yeterlidir. Yapılacak olan alandaki miktara göre işlemler yürütülecektir. Teknik alt yapı, araç ve donanımlar sağlanarak güvenli bir şekilde molozlarınız ortadan kaldırılır.

Molozların ortalık alanda durması bilindiği üzere yasal açıdan sorun çıkarabilen bir durumdur. Yani bir yapı alanındaki molozların doğru bir şekilde yasal yere boşaltılması gerekir.

İstanbul Duvar Kırım ve Bina Yıkım İşleri

Molozu çıkarma işlemi olarak da tanımlanacak suvar bina yıkım işlemleri, firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Bir yapıda yıkım işlemi gerekiyorsa bunu gereken önlemleri alarak, uygun zeminde sağlamaktayız. Önce güvenlik sağlayarak yıkım araçlarımızla beraber duvarları yıkmaktayız. Bazı durumlarda kısmi yıkımlar da talep edildiği için bu hizmeti de sunuyoruz. Örneğin bir daire içerisinde iki oda birleştirileceği zaman ortadaki duvarı yıkmak için talepte bulunabilirsiniz. Ortaya çıkan molozları da en hızlı şekilde yasal yerine gönderiyoruz.

İş Planı İle Çalışmalar

Tarafımıza gelen taleple beraber kırma, yıkma, moloz toplama işlemlerinde belirli bir plan hazırlanmaktadır. İş planı olmadan hareket etmemeye dikkat ediyoruz. İtinalı bir şekilde sonuca varılması için yandaki daireler ve diğer alanlar zarar görmesin diye baştan sona dikkatli çalışıyoruz. İstanbul moloz alım firmamıza işin ehli ustalarla beraber hizmet almak üzere başvuru yapabilirsiniz. Süreçle ve işlemlerin bittiği yerle alakalı bilgi edinebilirsiniz.

Leave a Reply